Formy płatności

Formy i sposoby płatności:

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień powyżej 10000zł musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). 

Gotówka

Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszych sklepie firmowym w Baninie pod Gdańskiem przy ul. Lotniczej 93

Przedpłata na konto bankowe

Realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Przy zamówieniach poprzez nasz sklep internetowy system sam wystawia fakturę proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.
Nasz numer konta bankowego w banku BRE mbank: 

93 1140 2004 0000 3802 3744 3045 

 

Dane do przelewów zagranicznych:

 

Numer rachunku IBAN :

 

PL93 1140 2004 0000 3802 3744 3045

 

Numer BIC :

 

BREXPLPWMBK

 

 

Przelew z terminem płatności

Warunki ustalane indywidualnie dla niektórych firm i instytucji. Zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia. Po wybraniu tej płatności należy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów zapłaty.

Sprzedaż na raty

Naszym klientom oferujemy szybki zakup towaru na raty w systemach ratalnych  Santander Consumer Bank SA lub raty mbank, które są dostępne dla klientów z całej Polski.

Karta kredytowa (autoryzacja przez stronę www)

Płatności mogą być dokonywane z użyciem kart wypukłych systemów standardowo obsługiwanych przez operatora kart płatniczych tj. First Data Poland (dawniej PolCard) tj. VISA i MASTERCARD. Nie obsługiwane są karty DINERS CLUB, JCB i American Express z uwagi na bardzo wysokie prowizje jakimi nasz sklep jest obciążany przez te organizacje. W zależności od decyzji banku - wystawcy karty - możliwe jest dokonywanie zapłat przy użyciu kart VISA ELECTRON

 

PayPal

Ten międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet z ponad 190 krajów. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych banku Inteligo: VISA ELECTRON INTELIGO i VISA GOLD. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl