Formy płatności

Formy i sposoby płatności:

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień powyżej 10 000zł musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). 

Gotówka

Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszej lokalizacji w Małych Radowiskach koło Wąbrzeźna.

Przedpłata na konto bankowe

Realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Przy zamówieniach poprzez nasz sklep internetowy system sam wystawia fakturę proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.
Nasz numer konta bankowego w banku Citi Bank Handlowy: 

 66 1030 0019 0109 8503 0015 0211

 

Przelew z terminem płatności

Warunki ustalane indywidualnie dla niektórych firm i instytucji. Zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia. Po wybraniu tej płatności należy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów zapłaty.

 

PayU

Ten międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet z ponad 190 krajów. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych banku Inteligo: VISA ELECTRON INTELIGO i VISA GOLD. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl