Lustro Altea Lustro Altea
Cena: 1 584,85 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Ava 120x80cm Lustro Ava 120x80cm
Cena: 828,40 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Avelino Lustro Avelino
Cena: 1 215,85 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Bacoli Lustro Bacoli
Cena: 1 102,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Como Lustro Como
Cena: 1 642,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Eris Lustro Eris
Cena: 1 457,55 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Gaia Lustro Gaia
Cena: 2 315,47 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Hecate Lustro Hecate
Cena: 1 942,78 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Kristina Lustro Kristina
Cena: 1 695,55 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Lucy Lustro Lucy
Cena: 1 142,05 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Lyssa Lustro Lyssa
Cena: 1 003,04 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Marzano 90x90cm Lustro Marzano 90x90cm
Cena: 1 345,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro MIO Lustro MIO
Cena: 1 533,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Pallotta Lustro Pallotta
Cena: 1 105,15 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Violett Silver Lustro Violett Silver
Cena: 1 338,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro Zita Lustro Zita
Cena: 1 155,00 zł
szt.
zobacz więcej
 
     
 
Lustro - magiczny przedmiot
 
Lustro należy do jednych z najstarszych wynalazków ludzkiej cywilizacji. To niezwykle magiczny przedmiot. Jego powierzchnia odbija i skupia światło, co sprzyja uzyskiwaniu efektu powiększania, bogactwa i szczęścia. Jest elementem wyposażenia niemalże każdego mieszkania, czasami spełnia podstawowe zadania, pozwala na sprawdzenie swojego wizerunku, innym razem funkcje praktyczne i estetyczne. Ale jest przede wszystkim idealną ozdobą mieszkania, dopełniając wystrój, optycznie je powiększając lub nawet je doświetlając.
 
Jakie lustro wybrać?
 
Możesz mieć pewność, jeśli znajdziesz odpowiednie lustro, to stanie się ono czymś więcej niż tylko koniecznym wyposażeniem, będzie się pięknie komponowało z otoczeniem, sprawi, że wnętrze domu nabierze charakteru, szyku i elegancji, zachwycając domowników i gości. Znalezienie idealnego modelu lustra to misja specjalna. Kształt, wielkość oraz rodzaj zdobienia powinny nawiązywać swoim stylem do wystroju pokoju, w którym chcemy je umieścić lub pełnić głównie wartość dekoracyjną -to dotyczy luster, które mają bardzo obszerną, dekoracyjną ramę. Możesz wybrać ciekawe lustro w okrągłym kształcie, w którym rama jest wykonana z wielu lustrzanych elementów, ułożonych pod różnym kątem, tworząc w ten sposób falującą formę oprawy. Dzięki tym efektom optycznie powiększy przestrzeń i będzie pełnić rolę dekoracyjną zarówno w salonie jak i w sypialni. Lub oryginalne okrągłe dekoracyjne lustro z efektownie prezentującą się kryształową ramą, z trójwymiarowym efektem promieni słonecznych, które rozświetli i ożywi pomieszczenie, a wyrafinowany design będzie doskonałym uzupełnieniem do stylowej aranżacji. Taka forma pasuje doskonale do salonu, sypialni czy łazienki. Możesz także wybrać lustro dekoracyjne stojące z prostą ramą lustrzaną. Dzięki minimalistycznemu projektowi, doskonale będzie prezentować się w nowoczesnych wnętrzach. Rama wykonana pod kątem, pięknie rozprasza światło. O wyborze idealnego typu zdecydują indywidualne preferencje.
 
Dbałość o szczegóły
 
Dzięki innowacyjnej technologii cięcia szkła obecnie powstają lustra o przeróżnych kształtach. Do wyboru są klasyczne - proste i okrągłe, lub finezyjne i często zaskakujące kształty. W tych klasycznych lustrach, piękna gładka powierzchnia zwierciadła w prostej minimalistycznej ramie, zachwyci światłem i przestrzenią, stanie się doskonałym dopełnieniem każdego wnętrza. W bardziej finezyjnej odsłonie, lustrzana rama okalająca okrągłe zwierciadło, która kształtem przypomina płatki kwiatów w organicznym designie uzupełniona czarno-srebrnymi elementami dekoracyjnymi, zachwyci elegancją, artyzmem i kunsztem wykonania.
Nieważne jakiego lustra szukasz, znajdziesz je u nas!
 
     
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl