Nagrody i wyróżnienia

Wyróżnienia

Trusted Shops - certyfikat przyznawany za szczególnie wysoką jakość produktów i obsługi.

 

Znak Jakości Trusted Shops 

 

 

Otrzymany przez nas Znak Jakości Trusted Shops świadczy o świadczy o spełnieniu ponad 100 kryteriów jakości dotyczących m.in. przestrzegania praw konsumentów. Ponadto zostaliśmy sprawdzeni przez ekspertów firmy Trusted Shops GmbH pod względem wypłacalności, przejrzystości cenowej, wywiązywania się z obowiązków informacyjnych, obsługi klienta i ochrony danych.

 

Ochrona Kupującego Trusted Shops  dodatkowo umożliwia Ci zabezpieczenie Twoich zakupów na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy.

 

Co to jest Ochrona Kupującego Trusted Shops?

 

W oparciu o zweryfikowane bezpieczeństwo sklepu internetowego MebleOneDesign.pl firma Trusted Shops oferuje konsumentom zabezpieczenie – Ochronę Kupującego – na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. Takie zabezpieczenie pozwala wykluczyć ryzyko finansowe dla klienta przy dokonywaniu zakupów internetowych.


 

Co obejmuje Ochrona Kupującego?

 

Ochrona Kupującego Trusted Shops znajduje zastosowanie w przypadku braku dostawy, braku zwrotu pieniędzy po odesłaniu przedmiotu sprzedaży oraz w przypadku nadużycia karty kredytowej ( do wartości 50 EUR).

 

Zobacz warunki zamieszczone na stronie Trusted Shops.

 

Jak wykupić Ochronę Kupującego Trusted Shops?

 

Podczas składania zamówienia, zaznacz odpowiednie pole na stronie z wyborem sposobu i dostawy płatności. Boks do wykupienia Ochrony Kupującego jest oznaczony Znakiem Jakości Trusted Shops.

 

Jak wygląda procedura zgłoszenia reklamacji do Trusted Shops?

 

Po wykupieniu Ochrony Kupującego otrzymasz od Trusted Shops e-mail, w którym będą informacje o Ochronie takie jak: numer, od kiedy jest ważna, wysokość sumy ubezpieczenia, kwota zamówienia, a w załączniku pełna treść Warunków Ochrony Kupującego.

 

W tym e-mailu będzie także link umożliwiający aktywację konta gwarancyjnego i wygenerowanie hasła. Reklamacje można zgłaszać po zalogowaniu się na www.trustedshops.pl przez specjalny formularz na tej stronie.

 

Więcej o Ochronie Kupującego i reklamacjach możesz przeczytać na stronie TrustedShops.pl

 

Dlaczego oferujemy Ochronę Kupującego?

 

Chcemy, aby nasi klienci w każdej sekundzie procesu zamawiania czuli się pewnie i bezpiecznie. Oferujemy Ochronę Kupującego Trusted Shops przede wszystkim osobom, które jeszcze w ogóle nie kupowały w Internecie, nie kupowały jeszcze w naszym sklepie czy też dokonują zakupu/przedpłaty na znaczną wartość i czuliby się pewniej, mając gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku nieprzewidzianych problemów.

Firma nasza nigdy nie oszukała żadnego Klienta. Oferowanie przez nasz sklep dobrowolnego zabezpieczenia potwierdza bezpieczeństwo zakupów i stanowi dodatkowy argument, by kupować właśnie w naszym sklepie.

 

Dlaczego warto kupić Ochronę Kupującego?

 

Jak każde zabezpieczenie, tak i Ochrona Kupującego może się potencjalnie przydać w przypadku braku dostawy lub zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. Jeśli masz obawy przed zakupem sprzętu o dużej wartości lub przed przedpłatą pieniędzy na nasze konto – za kilka złotych możesz sobie zapewnić spokój zakupów.

 

Firma Trusted Shops GmbH

 

Lider europejski na rynku certyfikacji sklepów Internetowych działający od 1999 roku.  Trusted Shops GmbH zatrudnia obecnie 100 pracowników w swojej siedzibie w Kolonii, wśród nich liczną grupę stanowią prawnicy wyspecjalizowani w prawie gospodarczym, którzy zajmują się sprawdzaniem sprzedawców ze statusem członkowskim. Od momentu założenia firmy wydano certyfikaty dla ponad 11 000 europejskich  sprzedawców.

Podczas swojego rozwoju firma Trusted Shops wspierana była przez Europejską Komisję ds. skutecznej ochrony konsumenta i wspierania drobnej oraz średniej przedsiębiorczości. Firma Trusted Shops polecana jest również przez czasopismo Computer Bild (największe czasopismo komputerowe w Niemczech, Wydanie 03/2009), które w Polsce jest wydawane pod nazwą Komputer Świat.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl