Grzejniki na stałe wpisały się w obraz polskich domów i mieszkań. Ich nieestetyczna forma zaowocowała koniecznością poszukiwania rozwiązań maskujących pozbawione elegancji wyposażenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy piękne i trwałe osłony grzejników, dzięki którym każde wnętrze nabierze gustownego charakteru. Nie trzeba wymieniać kaloryferów, by cieszyć się ich nowoczesnym wyglądem, gdyż istnieje ekonomiczne i wygodne rozwiązanie, które pomoże odmienić ich prezencję.

Szklane osłony grzejników, jakie zaprojektowaliśmy dla naszych klientów, to funkcjonalne i nad wyraz estetyczne wyposażenie maskujące kaloryfery bądź inne niepożądane elementy. Z powodzeniem odnajdują się one podczas aranżowania wnętrz o różnorodnym charakterze: mieszkalnych, komercyjnych i biurowych. Nowoczesny design naszych osłon na grzejniki sprawia, że idealnie sprawdzają się one we wnętrzach urządzonych we współczesnym stylu.

Osłony grzejników ze szkła znajdujące się w naszej ofercie to innowacyjne rozwiązanie, które podnosi walory estetyczne wnętrza z równoczesnym pełnym zachowaniem właściwości grzewczych maskowanych grzejników. Zostało to poparte badaniami laboratoryjnymi na Politechnice Gdańskiej. Użycie wspomnianych osłonek to również doskonały sposób, by chronić najmłodszych mieszkańców domu przed kontaktem z kaloryferami. Korzystanie ze szklanych osłon grzejnikowych jest bezpieczne i funkcjonalne, ponieważ są one podklejone folią ochronną od strony grzejnika i wyposażone w wygodne uchwyty ze stali nierdzewnej szlifowanej odporne na działanie temperatury. Osłony grzejników nie zabierają cennego miejsca i sprawdzą się nawet w niewielkich pomieszczeniach, jak łazienki.

By sprostać wymaganiom naszych odbiorców i zapewnić im dogodne warunki projektowania wnętrz, zadbaliśmy o bogatą i atrakcyjną kolorystykę szkła. Wybierając materiał z dostępnej palety, każdy klient może dopasować kolor lub wymiar szkła do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizowania transakcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl